Drumski transport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ralu Logistika

+2
zeljko
siera
6 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Ralu Logistika Empty Ralu Logistika

Počalji od siera Ned Maj 19, 2013 4:47 pm

Premešteno - autor Sotir

Ralu logistika
http://ralu.rs/

Ralu Logistika 5o72x5z9bbda981d25li

Ralu Logistika El1dbn63ftop05yt1vcg
Mercedes Actros mp3 mega spejs na carini.

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27560
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od zeljko Pet Maj 24, 2013 10:21 pm

Ralu Logistika 313617e22564
zeljko
zeljko

Broj poruka : 13175
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 45
Lokacija : Obrenovac

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od Intarder Ned Okt 14, 2018 6:19 pm

Ralu Logistika 20180913
Intarder
Intarder

Broj poruka : 3654
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Marinkova Bara

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od KristyScania Čet Dec 01, 2022 4:33 pm

Nova firma i dva kamiona koje sam do sad vozila, ista, ali malo drugačija, jedan je 2019 godište i 470ks, drugi 2018 i 460ks. Nisam se nešto trudila da ih proučavam, jer neću dužiti ni jedan od ta dva.
Ralu Logistika 20221210
Ralu Logistika 20221211
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od najsporiji Čet Dec 01, 2022 5:25 pm

...e pa bravo Kristina, ne das se uopste i svaka cast na tome jer dokle god budes realno postovala sebe, postovace te i drugi.
Neka ti je sa srecom u ovoj novoj firmi i uzivaj u voznji. Ralu Logistika 1f44f Ralu Logistika 1f44f Ralu Logistika 1f44f Ralu Logistika 1f44c Ralu Logistika 1f377
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od siera Pet Dec 02, 2022 11:26 am

Aaaa lepo, frigo malo ne zgodno za spavanje kad ne radi agregat 🤣🤣🤣

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27560
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od KristyScania Pet Dec 02, 2022 5:47 pm

Ja sam oduševljena kako frigo peva, nema španera, otvaranja obe strane, krova, samo nek on meni peva non stop 😁
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od KristyScania Pet Dec 02, 2022 5:55 pm

najsporiji ::...e pa bravo Kristina, ne das se uopste i svaka cast na tome jer dokle god budes realno postovala sebe, postovace te i drugi.
Neka ti je sa srecom u ovoj novoj firmi i uzivaj u voznji. Ralu Logistika 1f44f  Ralu Logistika 1f44f  Ralu Logistika 1f44f  Ralu Logistika 1f44c  Ralu Logistika 1f377

Hvala! 😀
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od siera Pet Dec 02, 2022 11:26 pm

KristyScania ::Ja sam oduševljena kako frigo peva, nema španera, otvaranja obe strane, krova, samo nek on meni peva non stop 😁
Dobro a šta je sa paletama, paletarnik itd ?

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27560
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od KristyScania Sub Dec 03, 2022 5:09 am

Samo imam ture gde se palete ne menjaju
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od najsporiji Sub Dec 03, 2022 6:56 am

KristyScania ::Samo imam ture gde se palete ne menjaju

...ma ako su oni korektni u placanju, ako te disponenti  ne zezaju na putu onda se nesto mora i pretrpeti.Usavrsavaj zanat i svoje znanje jer danas nema vozaca ni u jednoj firmi pa iskoristi mogucnost koja se svima pa i tebi pruza , da pronadjes firmu koja ce ti odgovarati ovde ili mozda cak i napolju.
Kamionom si u situaciji da stanes ispred neke strane firme , da svratis kamionom kod njih ako si cula i mislis da su dobri i da bi tamo mogla da radis, da iz posla pitas jer nije isto kada kod nekog transportera odes solo i pitas za posao i kada to isto uradis iz posla tj.kada mu se ispred firme nacrtas kamionom da on vidi da ti radis , sta radis i sta vozis a onda je i njegov pristup prema tebi sasvim drugaciji narocito ako mu trebaju vozaci.
Otici bez kamiona i pitati za posao vozaca u nekoj firmi i otici sa kamionom firme u kojoj vozis nije isto jer taj neko vidi  da si ti istinski vozac i imas iskustva , a nisi neki prevarant koji prica hvalospeve o sebi.
Sve ovo isto sam nekada pricao jednom nasem kolegi i mislim da je to prihvatio na najbolji nacin po sebe i nije pogresio.
Kristina, ti si duso vozac profesionalac sa odredjenim iskustvom samo zato sto si mlada i radni vek je pred tobom, ali nemoj nikada zaboraviti da si ujedno i najamni radnik kod nekog poslodavca kod koga radis za pare.Tu je kraj svake dalje price.
Danasnji poslodavci u tebi vide slabasnu devojcicu koja bi da vozi i koju mogu da setaju i izfintaju kako hoce, pa ce slatkim obecanjima o privilegijama za tebe jer si devojcica, o velikoj zaradi, boljem placanju zena u njihovoj firmi i slicnim glupostima, da te bukvalno kupe tj.prevare da im odradis koji mesec za manje pare od ostalih samo da im kamion ne bi stajao na placu.
Briga svakog od njih za tebe jer im ti nisi ni rod ni pomoz' Bog kako se to kaze, vec samo jeftina radna snnaga.
Zapamti, svugde je isto i samo na prste jedne ruke mozed nabrojati par transportera gde je kao drugacije.
Znaci dogovori se sa vlasnikom firme odmah i o svemu pre pocetka posla, ako zeli bilo bi najbolje sve to staviti na papir ali to nece niko jer od toga beze kao djavo od krsta, ali ako se dva puta ne ispostuje dogovoreno, cao drugari, ima i drugih firmi.
Kod prvog neispunjenja dogovora pocni da trazis novu firmu jer je kod svih to losa navika jer su navikli da lazu zatio sto ne postuju vozace kao ljude i obzirom da vozace ne smatraju ljudima vec stokom, to svi tako rade i ovo je najblaze sto mogu da napisem.
Zato sam napisao, ti si kao i svi mi, profesionalni najamni radnik na poslu vozaca i tako se i ponasaj kao profesionalni najamni radnik tj.profesionalni vozac koji radi za novac i koji trazi da mu svaki deo rada bude placen.Ili tako ili nikako i imaj emocija prema poslu isto kako oni imaju emocija prema tebi i nikakao drugacije.Kada treba da im zavrsis posao svi su slatkorecivi jer to nece i ne nameravaju da plate, a kada im ne trebas onda te ne vide, nemaju vremena, ne javlaju se na telefon i imaju posla odnosno kako se kod nas kaze, ne vide te kao buvu u hektar njive.

Cuvaj se , neka su ti srecni puti i ne dozvoli da te niko pravi budalom i da te zeza narocito ako posteno radis svoj posao.Posao vozacak teskog kamiona je tvoj izbor i ne trazi da te zale ali ih i nemoj zaliti. Kratko i jasno i kako ko prema tebi, tako i ti prema njemu.Srecno Kristina.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od KristyScania Pon Jan 02, 2023 7:38 pm

Ralu Logistika 20221212
Moj novi ljubimac 🚛
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od najsporiji Pon Jan 02, 2023 7:43 pm

....neka ti je sa srecom i u ovoj godini Kristina, da te prati sreca ma gde vozila.Lep ti je komplet i nadam se da cemo o voznji ovog kamiona, udobnosti, vuce, stabilnosti, lakoce upravljanja, dobiti malo vise informacija u buducnosti uz naravno po neku lepu sliku koja bi to propratila.Srecno Kristina.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od KristyScania Pon Jan 02, 2023 8:55 pm

Hvala Nešo. Takođe, želim sve najbolje u Novoj godini.
Ovaj tegljač sam zadužila, od ove ture sam sa njim, pa će biti i slika i opisa, samo da uhvatim vreme i da slikam i unutrašnjost po dnevnom svetlu.
Kamion je 2017 godište, prešao je 640000km, lepo je očuvan i održavan. Ima 450ks. Pošto sam išla do Nemačke sa 4 tone tereta ne mogu reći kako vuče, poznato je da mu brdo nije jača strana, ali čekam da vidim sa nekim ozbiljnim teretom kako će da se ponaša. Udobnost je za ocenu 10 sa zvezdicom. Sedišta i dušeci su očuvani, sa minimalnim oštećenjima. Bio je i na dubinskom pranju i sve unutra blista. Na Volvou sam navikla da imam distancer, što ovde nema, ali i na to sam se privikla, jer ni Man ovaj od 460ks nema distancer. Većina kamiona u firmi nema ugrađene frižidere. Daju oni frižider na upaljač, koji radi posao isto kao ugradni, samo što je nezgodan za pomeranje.
Slike unutrašnjosti stižu uskoro, možda i već sutra uhvatim vremena. Evo samo jedna kako je bilo za novogodišnju noć.
Ralu Logistika 20221213
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od najsporiji Pon Jan 02, 2023 10:18 pm

...najvaznije od svega po mom misljenju jeste da se tebi kamion svidja odnosno da tebi kao vozacu odgovora za posao koji radis.Sve drugo je veruj mi manje vazno upravo zbog razlicitosti ukusa kod raznoraznih vozaca, a o ukusima ne treba raspravljati.Elem, mercedesi jesu lenji u odnosu na vecinu ostalih kamiona, nisu bas neke ziske na gasu narcito po brdima, ali kako se stalno ne vozi po brdima onda to i nije neki hendikep kada te dosta njih u brdu pod teretom obidju.Brzo se na to navikne upravo iz razloga sto je mercedes jedan od najudobnijih kamiona i sa druge strane , to je vrlo pouzdana masina i nekada je to bila vrlo jaka mazga koja nema prepreka ispred sebe i to je islo i guralo kao tenk.
Danas ne znam ali zato imamo tebe da nam kroz posao preneses svoje utiske obzirom da si vozila vise razlicitih a novijih kamiona, pa licno meni ne treba bolja ocena od te tvoje procene.
Potrudi se maksimalno da uzivas u poslu posebno sto te i zakon vremenski ogranicava da nema vise onih jurnjava po ceo dan i celu noc uz sat ili dva odmora i odmah po gasu bukvalno do iznemoglosti.
Sada je prica drugacija i iskoristi blagodeti te price da uz sve muke koje prati taj posao, spojis lepo sa zadovoljstvom i naravno necim korisnim zbog cega i radis ovaj posao, a da uz sve to zajedno uzivas u onoj lepsoj strani ovog posla na putovanjima kroz razlicite drzave, gradove i krajolike.
Nek ti je sa srecom Krisitna.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od Sotir Pon Jan 02, 2023 11:16 pm

Kristina sa srecom cheers ,jednostavno ovaj Actros je za mene vrhunac zadovoljstva,jednostavan,estetski lep,a i mnogo je zivlji nego oni prethodni modeli sa v6 motorima,retarder ako ima je opasna stvar koliko je to dobro,svu srecu ti zelim islikaj nam enterijer jer ovo je pravi Actros lol! .
Sotir
Sotir

Broj poruka : 6796
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Pancevo

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od KristyScania Uto Jan 03, 2023 10:25 am

Hvala!
Ralu Logistika 20230113
Ralu Logistika 20230114Ralu Logistika 20230116
Ralu Logistika 20230117
Ralu Logistika 20230118Ralu Logistika 20230120Ralu Logistika 20230122
Ralu Logistika 20230124
Ralu Logistika 20230123Ralu Logistika 20230125

Ralu Logistika 20221214
Evo dnevnih slika. Ima stvarno gomilu funkcija i svega da prikaže na ekranu, ali nigde ne pokazuje status akumulatora. Volan, za razliku od Manovog koji ide samo malo gore i dole i to je sve, podesiv je po dubini i visini. Retarder ima, 5 stepeni, mora se pažljivije povlačiti, nego na nekim drugim kamionima, jer za čas ode u 5-i stepen, nije savršeno precizna ručica. Udobnost sam već rekla 10 sa *, očuvan je prilično lepo. Pretpostavljam da je vozio neki nepušač, jer je nebo kao iz fabrike. Ravan pod, ima mesta u kabini puno, dovoljno pregrada, veliki boksovi. Još mu nisam kupila patosnice. Frižider sam ovako namestila, praktičniji je fabrički, ali kad nema, može i ovako.
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od najsporiji Uto Jan 03, 2023 1:47 pm

...pre svega lepe slike a onda i zaista vrlo lep enterijer onako kako to nemci znaju da urade.Prostora koliko hoces i svidja mi se kako je dizajniran vozacki deo iliti kokpit u delu za vozaca.Sve na dohvat ruke, pregledno , nije pravise izbacen ovaj deo gde je tucna kocnica za koju mi se cini da je ne nesto nezgonijem polozaju.Vrlo je bitno da nema sta da smeta prilikom prolaza izmedju sedista i ono sto nisi slikala a to znam da je tako, jesu veliki i prostrani kreveti narocito gornji krevet.
Realno, nema vise losih kamiona, razlike su sve vise u blagim nijansama i naravno afinitetima vozaca odnosno vlasnika vozila.
Super je sto imas retarder i verujem da je prilicno jak pa ga u nekim laksim usporenjima mozes koristiti umesto pedale kocnice, narocito kada nisi pod teretom.
Ti si i pametna i iskusna devojka ali nije na odmet napomenuti upravo zbog te neprecizne rucice istog, da retarder koci tj.usporava slabije ili jace samo vucnu osovinu o0dnosno truk a ata okolnost ume po klizavom da napravi problem cak i kada je u automatskom modu.
Tebi neka je sa srecom Kristina, cuvaj ga i uzivaj u voznji tim kamionom bez neke vecite jurnjave, vec uzivaj u voznji onako bas kako to i prilici jednoj mladoj dami.
Srecno .
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od siera Pet Jan 06, 2023 6:24 pm

Šteta što nisu opremili vozilo originalnim frižiderom distancer, svetla xenon i još neke sitnice bi znatno popravile utiske, ovako ih poprilično osiromaše al to je filozofija velikih sistema

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27560
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od najsporiji Pet Jan 06, 2023 6:54 pm

...potpuno si u pravu Rade ali koga briga za vozace narocito te sto ti rece velike sisteme.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od Sotir Sub Jan 07, 2023 12:20 pm

Zar njima ne bi bilo to sve osetno jeftinije na tako veliki broj kamiona,jbt po dve nedelje u kabini,a bez frizidera fabrickog malo nezgodno.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 6796
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od siera Sub Jan 07, 2023 2:13 pm

Pa u masi kamiona imaju drugačiju nabavnu cenu za razliku recimo od mene da kupim jedan kamion, za još nešto malo više po vozilu recimo ne više od 2000€ dobili bi frižider xsenone distancer i sl

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27560
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od Intarder Sre Jan 25, 2023 7:40 pm

Msm da sam sada u subotu u Italiji dole prema Djenovi video Kristinu Ralu Logistika 2030616757 ...mada, mozda gresim. Razz
Intarder
Intarder

Broj poruka : 3654
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Marinkova Bara

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od siera Sre Jan 25, 2023 9:09 pm

Moguće da je otišla za F, E...

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27560
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od KristyScania Čet Feb 02, 2023 3:50 pm

Nije greška, ja sam bila, išla sam za Španiju.
Ralu Logistika 20230126
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

siera and Sotir like this post

Nazad na vrh Ići dole

Ralu Logistika Empty Re: Ralu Logistika

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu