SCANIA S SERIJE / 5-te generacije

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Re: SCANIA S SERIJE / 5-te generacije

Počalji od najsporiji taj Sub Avg 04, 2018 2:53 pm

.....mala kabina i rekao bih da pripada R seriji.Definitivno je za vozaca ovo vrhunski kamion mada je S serija ipak vrh ponude i predvidjena je upravo za dugolinijski transport, a unutra je kao palata  na tockovima.Ja volim skaniu, "malo" sam subjektivan i pristrasan po tom pitanju ali nista neopravdano jer u poredjenju sa drugim kamionima iz eu ponude , definitivno nema ni boljeg ni kvalitetnijeg a ni jaceg kamiona od nove skanie, novog volvoa fh 16 i aktrosa u megaspejs varijanti.To je vrh ponude i to je nesumnjivo najbolji kvalitet po svakom pitanju pa koji god da je od ta tri u pitanju , iako bih ja uvek na prvo mesto stavio S scaniu sa V8 motorom, bilo kojim.

P.S...... pored skanie  ovo je takodje vrhunski kamion narocito 1863 euro 6 a moze se nacinov po izuzetno  povoljnoj ceni 

https://www.njuskalo.hr/kamioni-tegljaci/mercedes-benz-actros-1863-ls-gigaspace-retarder-leasing-zamjene-oglas-23007811

https://www.easternwestern.co.uk/mercedes-commercial/new-trucks/The-new-Actros.pdf

Poslednji put izmenio najsporiji dana Sub Avg 04, 2018 3:18 pm, izmenio ukupno 3 puta
najsporiji

Broj poruka : 11131
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 60

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od najsporiji taj Sub Avg 04, 2018 3:00 pm

A.Tomic ::500 je ova

....to je nova R 500 sa motorom izvedenim od nekadasnje 480  euro 5, pa 490 eev , zatim sa euro 6 u strimlajn varijanti i sada kao nova R 500 iako nema veze sa starom R500  koja je bila euro 5 ali sa V8 motorom, no ta dva na papiru ista motora od 500 KS nisu za  poredjenje.
najsporiji

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sotir taj Sub Avg 04, 2018 3:27 pm

Ne znam za novu Skaniju i Volvoa,ali novi Actros je malo bucniji u kabini.Da li je to slucaj samo kod autotransportera,mislim da nije jer sam imao prilike da se provozam i u standardnom Actrosu isto u Milspedu.Jeste da je novo novo,ali je meni mp3 Mercedes nekako interesantniji od novog Actrosa,iako je i malo sporiji od novog.U Skaniji i Volvou sam imao samo prilike da sedim i moj glas bi isao Volvu,nadam se da ce biti prilike da ih malo provozam kad tad.Ono sto je u stvari i najvaznije je to da su uslovi rada pristojni,a sto neko jednom rece sve su to ista g....a.
Sotir

Broj poruka : 5348

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od siera taj Sub Avg 04, 2018 4:41 pm

Ravne podove za sada ima MB,SC,Reno ostali imaju tunele doduše različitih visina

Admin

Broj poruka : 15117
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od najsporiji taj Sub Avg 04, 2018 4:54 pm

....nisam se vozio u novoj skaniji osim sto sam onda sedeo u tom kamionu u najvecoj verziji i tih slika ima ovde negde.Ne znam nista o njoj osim onoga sto sam tada video a to je da su unutar kabine zaista vrhunski materijali koji su ugradjeni u enterijer kabine.Sve je to mnogo lepo skockano, upakovano, stilizovano ali se kao sto rece Rade jos tada, vidi duh folksvagena u unutrasnjosti imajuci u vidu da je skanija pod njihovom kapom.Tu ja malo sviram za male pare jer su danas svi novi kamioni vrlo ok a meni se cak mnogo dopada i reno T520 iako je realno za klasu ispod volvoa a pripadaju istoj kuci.`
najsporiji

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh