Drumski transport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tam Slovenija svi modeli

+2
Gligi
私はマイケルです
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Tam Slovenija  svi modeli - Page 2 Empty Re: Tam Slovenija svi modeli

Počalji od siera Ned Avg 15, 2021 11:01 am

Vidim u Poljskoj da se još po negde greju na ugalj i vidim da ga ima po stovarištima. Poljaci su u problemu sa gasom zbog odnosa sa Rusijom i Belorusijom.

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27590
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Tam Slovenija  svi modeli - Page 2 Empty Re: Tam Slovenija svi modeli

Počalji od najsporiji Ned Avg 15, 2021 11:12 am

...sve si u pravu i tu nema diskusije mada ako cemo posteno, nema boljeg grejanja u prostoriji od suvih drva u sporetu.Prevazidjeno ili ne ali kada zapucketa vatra i kada osetis tu pravu toplotu, znas da si se istinski ogrejao.
Mimo tog osecaja sve drugo si u pravu i gas jeste nasa buducnost obzirom da ga neki narodi decenijama koriste.Uostalom, pa u Vojvodini se gas koristi jos iz doba stare juge i njima je to sasvim normalno.
Sto se tice uglja i ubacivanja, veruj mi da znam odlicno i imam previse iskustva jer smo se do pre 5 godina tako grejali.Imam ja resavicu predzakiranu , spakovanu, uvezanu i spremnu kada i ako bi zapelo.
Kada prodju ove vreline ceka me jos jedna tona resavice da je predzakiram,  spakujem isto na najlon, potom umotam sve to u taj veliki najlon, dobro uvezem trakom a zatim i kanapom i onda moze da stoji koliko god hoce.
Rade, onako realno, mi smo i dalje ozbiljno nesigurna drzava za sve a narocito po pitanju energetske sigurnosti i meni je za moje tj. nase potrebe u kuci, ovo sa klimama najbolje, najlakse i najlepse pa sto ne i najjeftinije resenje i tako ce i ostati.Ako se nesto promeni na bolje naravno, uopste se ne bih dvoumio po pitanju gasa, a onda bi sve ovo drugo bila alternativa u rezervi.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Tam Slovenija  svi modeli - Page 2 Empty Re: Tam Slovenija svi modeli

Počalji od siera Ned Avg 15, 2021 11:17 am

Pa osnova je imati neki alternativni vid grejanja u kući a poželjno je imati i dimnjak jel on daje dodatnu mogućnost izbora, čvrsta goriva, struja gas, mada struja i gas su malo povezani i treba imati i alternativni izvor struje da bi kotlovski sistem (gas ili čvrsto gorivo) nastavio da radi u tim uslovima

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27590
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Tam Slovenija  svi modeli - Page 2 Empty Re: Tam Slovenija svi modeli

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu