VOLVO VNL USA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

VOLVO VNL USA

Počalji od zeljko taj Sub Jan 28, 2017 9:45 pm

Volvo VNL, 2008god, 465KS, automatik, presao skoro 1700000km. Kamion i slepa je od naseg decka iz Obrenovca, dok je firma sa vrata od lika iz Beograda. Prikolica marke Wabash.

zeljko

Broj poruka : 4504
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 38

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: VOLVO VNL USA

Počalji od najsporiji taj Ned Jan 29, 2017 10:06 am

....u pravom smislu reci kuca  putujuca.Lepo vozilo cak i za njihove tamosnje uslove mada tamo koliko sam mogao da zakljucim, svi tamo oni pate od sto unikatnijeg vozila - hocu reci da vole da imaju posebno i prepoznatljivo vozilo uglavnom sa dosta kiceraja, mozda kao grci na ovom kontinentu ili kao turci nekada.Nisam imao prilike da uzivo vidim ove njihove poluprikolice, ali mi deluju kao da su od kartona ili u najboljem slucaju od sper ploce.Uostalom, sta te briga, jedan ovakav za pocetak i uzivaj po SAD putevima iako su istini za volju njihove dugolinijske relacije i po vise hiljada kilometara samo u jednom pravcu.Zaboravis i kad' si i gde si posao jer velika je to zemlja u p.m.
najsporiji

Broj poruka : 8711
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zeljko taj Ned Jan 29, 2017 11:34 am

Jesu prikolice kao kutija od cipela ali nema spanera ni razvlacenja cerada, sve ide preko rampi. Meni je fascinantna ova kilometraza za 8 godina, to je u Evropi neizvodljivo.
zeljko

Broj poruka : 4504
Godina : 38

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: