Drumski transport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mark Trans Markovac

5 posters

Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Mark Trans Markovac

Počalji od Sotir Ned Mar 16, 2014 11:49 am

Marktrans Markovac
Drugi Sumadijski odred 67
11325Markovac-Velika Plana

Mark Trans Markovac Ln6g0jp7k95orxblcfw

Mark Trans Markovac Y2f0kfpgny0rzslruol5

Mark Trans Markovac Jawt8lemog76lijc8s8
Scania R500 ove firme juce na carini.Do sada nismo imali njihovu temu,ali je red da je otvorimo,mogu i neke slike ovde da se prebace.Slikano je telefonom tako da nisu slike bas onakve kako mogu da budu.


Poslednji izmenio Sotir dana Sre Mar 19, 2014 12:50 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Sotir
Sotir

Broj poruka : 6815
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od najsporiji Uto Mar 18, 2014 7:18 am

....bez obzira na slikanje telefonom, .tebi su Dragance sve slike uvek odlicne.Inace ovaj kamion je od kolege koji je napustio firmu pre pola meseca pa su ga zato sto je slobodan, samo za ovu turu dali tom kolegi koga si video obzirom da za vozilo koje on vozi nisu bili gotovi sertifikati. Mark Trans Markovac 3278228350 
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od najsporiji Uto Mar 18, 2014 10:34 pm

...da dodam samo par "friskih" slika mog nekadasnjeg vozila :

Mark Trans Markovac Ye8sd52k5tux24u2gqh

Mark Trans Markovac Ixszhtuyueybb86si4d6

...i na kraju moje radno mesto slikano iz "spavace sobe  Very Happy  :

Mark Trans Markovac 0je2pc8v8ysz42p0lc82

najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od Sotir Sre Mar 19, 2014 12:49 am

Koliko dobar aparat ume da ulepsa sliku  Laughing .
Sotir
Sotir

Broj poruka : 6815
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od danilosin Čet Mar 20, 2014 10:20 pm

Odlične slike svaka čast!  Smile  sve pohvale i za održavanje same kabine! Koje je god ova Scania?
danilosin
danilosin

Broj poruka : 339
Datum upisa : 16.12.2013
Lokacija : Pančevo

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od siera Čet Mar 20, 2014 10:40 pm

Nešo, jel ovo duža ili kraća instrument tabla, pošto znam da imaju dve vrste

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od najsporiji Čet Mar 20, 2014 10:45 pm

....prvo da odgovorim Igoru, godina proizvodnje je 2006. sto znaci da je vec 7 godina u firmi,  a instrument tabla je duza jer je kraca verzija bez poslednjeg nastavka tj.preciznije receno, do otvora za stavljanje boce sa nekom tecnoscu za pice.Sve skanije kupljene su u punoj opremi osim one skuplje dodatne opreme tipa esp-a, vazdusnih jastuka i 4 jastuka na vucnoj osvoini, sve drugo je u full-u na svim vozilima. Mark Trans Markovac 3278228350


Poslednji izmenio najsporiji dana Uto Apr 29, 2014 7:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od siera Čet Mar 20, 2014 10:48 pm

Znače malo te kasetice sa strane da može da se odlože koje kakve sitnice

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od najsporiji Čet Mar 20, 2014 10:57 pm

siera ::Znače malo te kasetice sa strane da može da se odlože koje kakve sitnice

....pa ima u gornjem delu iznad vozaca, duz cele kabine prostor gde se moze svasta nesto odloziti, ali je kod top line verizje to cak sta vise izuzetno iodradjeno i ima puno prostora.Ovde u delu ovog produzetka, cuvamo kartice za placanje, neku sicu ako je ima  Very Happy  a ja u piksli drzim kljuceve od rezervoara za gorivo.U kaseti su dokumenta i to je to.Vozacka dokumenta tj.saobrazajne dozvole drzim u kaseti na tabli ispred suvozaca jer se ona dobro i lepo zatvara tako da ja uvek znam gde mi se sta nalazi.Kod velike kabine, ima jos vise mesta za garderobu ili slicne stvari  i mnogo vise mesta za odlaganje nekih sitnica.Neke kolege u boksevima sa strane drze spanere i to lici na smetliste a ne na normalan i uredjen box ali svakom' na volju da po svom izboru uredjuje prostor u kome zivi.Uzgred, ja u boksu sa strane, cuvam posudje, pribor i hranu koja nije za frizidrer i gre'ota je to unakaziti i poderati  prljavim spanerima kojima je mesto u nekoh gajbi u zadnjem delu poluprikolice, a ne u bosku ispod glave vozaca. Mark Trans Markovac 3278228350

....deo gde su telefoni je od gume i dosta je velik po dubini , vadi se i u njega moze svasta nesto da stane, potom to vratis i taj dodatni deo kao neke male kutije se nikako ne vidi.U tom' delu su telefoni a u produzetku koji se ne vidi, "cuce" spakovane platne kartice, kartice za gorivo, toll colet i jos za po nesto jer svaka od tri koje se vide, ima neku svoju namenu koju ja vec godinama ne menjam. Mark Trans Markovac 3278228350 


Poslednji izmenio najsporiji dana Čet Mar 20, 2014 11:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od danilosin Čet Mar 20, 2014 10:59 pm

Nešo mislio sam da je Scania mlađa odlično izgleda, po slikama rekao bi da je kabina kao nova... Ili je dobra politika firme po pitanju održavanja i vodi se računa ko će im voziti, ili su pak vozači vodili računa itekako o vozilu...  Volim da vidim naše firme kojima su kamioni održavani, utegnuti i kada se pojave takvi u bilo kojoj zemlji koju rade da ne može niko reći ijednu ružnu reč o firmi i o državi odakle dolaze.
danilosin
danilosin

Broj poruka : 339
Datum upisa : 16.12.2013
Lokacija : Pančevo

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od najsporiji Čet Mar 20, 2014 11:07 pm

....pa sada kada mi je dosla policija posle pucanja gume, prvo su obojica policajaca pogledali kabinu sa svih strana i veruj mi da su na osnovu toga bili dosta blazi nego sto sam ja ocekivao jer su mi gume na prikolici bas poprilicno "tanke".Mogu samo da kazem da ja svoju kabinu cuvam, trudim se i volim da mi uvek bude cista a za takvo stanje slozicemo se, zaista nije potrebno puno vremena.
Ima svega i svacega i ne mogu a da ne kazem, da u firmi ima jedan auto u koji zaista ne bih zeleo da udjem jer ne lici na kamion iznutra.Ruzno je sto ovako pisem ali je istina i vozaci se cesto zaborave pa misle da posle njih niko u taj auto nece uci.U svakoj kabini zive ljudi ( nadam se ) i to ne zavisi od relacije gde ide vozilo, vec iskljucivo od vozaca koji upravlja tim vozilom.Rade samo radi Rusiju ali je njegova kabina uvek kao apoteka i to jeste za postovanje bez obzira na starost vozila.Neka je i staro ali neka bude cisto i uredno.Tako il' nikako.  Mark Trans Markovac 3278228350 
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od siera Čet Mar 20, 2014 11:25 pm

Čistoća je pola zdravlja

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od danilosin Čet Mar 20, 2014 11:34 pm

Da, da na zapadu oni na prvi pogled kamiona kompozicije stvaraju već neku sliku tj. kada vidi očuvan kamion prva pomisao mu je i da je sve ispravno, a kada vidi razbijen kamion odma može posumnjati u nešto i detaljno pregledati ako hoće...
danilosin
danilosin

Broj poruka : 339
Datum upisa : 16.12.2013
Lokacija : Pančevo

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od Sotir Pon Apr 27, 2015 7:59 pm

Mark Trans Markovac 6uzgtpQ
Nasao sam ovu sliku na netu i nisam mogao,a da je ne postavim ovde Laughing ,jedna od Scanija koju je Nesa vozio na ovih nekoliko tura kojih nam je ovde predstavio u reportazama.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 6815
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od siera Pon Apr 27, 2015 8:19 pm

Kako li udariše krov da mi je znati?

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od najsporiji Pon Apr 27, 2015 9:22 pm

.....covek koji je upravljao tim vozilom je ok.lik ali ima "srecu" da mlati sve redom po putu.Pre 12-13 godina izlazeci sa nekog parkinga i Nemackoj, izvalio je na ganc novom volvo truku kabinu iz lezista.Sa ovom poluprikolicom je na prvoj turi sefte omlatio jednog turcina na Subenu, tako da je pored svih sitnica koje nisu za pomninjanje, ovo samo manja ogrebotina.Takav je i tu ne mozes nista ali je problem sto je za devet godina ovo druga r500 skanija koju je on vozio a firma je prodaje tj.prodala.Sada vozi trecu iz te iste serije i ta treca je stvarno bila jedna od najbolje sacuvanih po onome sto ja znam u poslenjih 7-8 meseci.Nije lepo ni da napisem ni da precutim, ali nije ni nepoznato da je njegov kamion uvek bio u katastrofalnom stanju ili bolje receno, u najgorem stanju u firmi.Nov ili star, ocuvan ili maloslabije pazen potpuno je sve jedno, vrlo brzo je u stanju da ne udjes u kabinu, a najtuznije od svega je to sto su nazlost sva ta tri preostala kamiona dovedena u vrlo jadno i zalosno stanje.To kazem jer niko od nas koji to znamo, ni malo ne sumnjamo da ce i tu najbolju preostalu sknaiju vrlo brzo dovesti "u red".
Nije mi ni pod tackom razno jasno sta se to desi sa onakvom firmom a od svega najveca mi je nepoznanica zasto prodadose i onu ED skaniju koja nema vise od 550 hiljada kilometara??? Sa trece strane, a sto bi ja pa to i trebao da znam, nek su zivi i zdravi. Mark Trans Markovac 3278228350
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od Intarder Pon Apr 27, 2015 9:48 pm

najsporiji ::ali ima "srecu" da mlati sve redom po putu.

Mark Trans Markovac 2260220262  Mark Trans Markovac 2260220262  Mark Trans Markovac 2260220262  Mark Trans Markovac 2260220262  Mark Trans Markovac 2260220262  Mark Trans Markovac 2260220262  Mark Trans Markovac 2260220262  Mark Trans Markovac 2260220262  Mark Trans Markovac 2260220262
Intarder
Intarder

Broj poruka : 3655
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Marinkova Bara

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od najsporiji Uto Nov 20, 2018 9:16 pm

....posle toliko godina , nekoliko danasnjih fotografija tih sada vec starih skanija i nove zgrade verovatno buduceg kamionskog servisa .Ciji natpis ce stajati to cemo tek videti jer su za sada nekoliko opcija u pitanju i scania je i dalje na prvom mestu, ali nista ni sigurno ni zvanicno.Za sada ovaj prostor koriste za servisiranje svojih vozila i popravke vozila drugih prevoznika.Naravno, na prolece ima jos puno posla za sluzbeni deo sa kancelarijama koji treba napraviti, postavljanje dizalica i sl. no ja samo pricam sta sam danas saznao i cuo pa da podelim sa drustvom ovde:

Uzgred, ova scania koja je ovde parkirana vec dosta dugo jer je bez vozaca vise od dve godine , na raspolaganju mi je kad' god pozelim i kada god zamislim samo sto ja ni ne zamisljam a jos manje zelim.

[img]Mark Trans Markovac 0-02-020[/img]

[img]Mark Trans Markovac 0-02-021[/img]

[img]Mark Trans Markovac 0-02-022[/img]

[img]Mark Trans Markovac 0-02-023[/img]

[img]Mark Trans Markovac 0-02-024[/img]
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Mark Trans Markovac Empty Re: Mark Trans Markovac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu