Drumski transport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MERCEDES ACTROS MP II

+10
KristyScania
Sotir
stralis3
Gligi
Miodrag
sasa666
zeljko
vule
najsporiji
siera
14 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od najsporiji Ned Jun 09, 2019 5:12 pm

...lepa "kancelarija" samo  kao sto rece Rade, ne igraj se sa limovima, jedan od najgorih tereta bilo u tablama a jos gore u rolnama.Spanuj to Kiki, stezi dobro i nemoj nikada da zaboravis jednu stvar: sa rolnama nema ni igre ni sale  sa brzinom a narocito sa  nesmotrenim prilaskom i prolaskom kroz bilo koje krivine, to  baci prikolicu tj.ceo kamion  na bok bez ikakve najave u delicu sekunde da nemas vremena da shvatis sta te je snaslo i pred takvim zakonima fizike nema esp-a, abs-a ili neke trece pomoci.Zato oprez  i to nemoj nikada da zaboravis sta god ti ko pricao jer iako nema dobrog i loseg a teskog tereta, a  rolne lima su jedan od najgorih tereta u prikolici.Srecno Kristina.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od KristyScania Ned Jun 09, 2019 5:37 pm

Rolne se voze vrlo često, i sad su dve rolne u prikolici. Uvek pazim, razmišljam bolje i da me neko psuje ako sam previše spora u krivini, nego da se nešto desi. Bilo je skoro negde da je neka rolna ispala, pa ubila čoveka. Kod nas su prikolice sa koritom, ne idu rolne u podmetačima, ali ni to nije garancija da će sve biti ok. Najveći strah sa rolnama je bilo preko Venca, svakako, kad su krenule nizbrdo one krivine.
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od najsporiji Ned Jun 09, 2019 10:16 pm

....samo lagano i pazljivo Kristina i nikada te gleva nece zaboleti.Jos jednom , sa srecom Kristina.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od zeljko Pon Jun 10, 2019 9:15 pm

Ja mogu skoro pa da garantujem da u unutrasnjem transportu apsolutno niko ne obezbedjuje rolne ako su u koritu. Jedno vreme u US Steelu skladistar nije pustao kamion ako se bar jedan spaner ne prebaci i to je dokumentovao foto-aparatom jer je M&B transu ispala rolna i ubila coveka. Jbg to je bilo pre 15 godina, ko zna kako je sad. A siguran sam da ce biti saveta Kristini od drugih vozaca tipa .ebo ga ti nece to nigde, sta ga vezujes. Nasa posla.
zeljko
zeljko

Broj poruka : 13264
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 45
Lokacija : Obrenovac

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od siera Pon Jun 10, 2019 9:29 pm

PU PU PU daleko bilo pre neki dan je negde kod Kraljeva ispala rolna i ubila dečka u Reno Tvingo

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27684
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od najsporiji Pon Jun 10, 2019 10:13 pm

...pa pre nekoliko godina je isapla rolna bas kod zelezare preko put onog vulkanizera i  sravnila coveka u vw bora da nije jadnik ni znao sta ga je snaslo.Mislim da je bio makednoski drzavljanin u bori a ovo pre mesec dana kod KV.je bio neki nesrecnik koji je dosao iz Beca i krenuo kod brata u Pozarevac.Znaci za sve vrste limova podmetaci i dobro spanovanje ne jednim ili sa dva spanera i to bez obzira sto su rolne u koritu, a za table ili one teske profile, palete do prednje strane prikolice pride kao dodatni element sigurnosti.Sto rece Rade Kristini, jedna cevka-sipka zbog lakseg a jakog stezanja spanera i naravno dobri spaneri odredjene jacine, mlada je ona devojcica i nema igranja sa teretom.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od KristyScania Sub Jun 15, 2019 12:18 pm

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 2019_017
Moja prikolica

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 2019_015
Privremeno sa prikolicom od kolege
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od KristyScania Pet Avg 30, 2019 9:14 pm

Actros u Smederevu, juče, čekamo utovar lima, pa malo sam ga slikala. Danas je bio na tehničkom, sve je dobro. Sad ćemo i on i ja da odmaramo dve nedelje, godišnji. Za prikolicu nema odmora.
Inače, ja sam se navikla na šleper, sve to ide dosta dobro. Na početku sam stalno bila umorna i sve mi je bilo teško, ali to je prošlo i sad je sve nekako došlo na svoje. Ima tu sigurno još jako mnogo stvari i tek me čeka prva zima sa velikim kamionom. Na početku je stalno bio neki strah kako ću ja ući ili izaći iz neke firme ako je dvorište malo, pa sam redovno zvala kolegu da ga pitam kako se u koju firmu ulazi, kako se izlazi. Ali i taj strah je nestao.
MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 2019_018
MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 2019_019
Naš kuca u firmi, Čupavi, došao da istovara kamion. Laje na sve kamione, samo na moj ne laje. I svaki put kad dolazim s puta, trči, skače, raduje se. Sedne pored vrata i čeka da izađem.
MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 2019_020
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od najsporiji Pet Avg 30, 2019 9:46 pm

....i kuca zna da prepozna dobru osobu a sto se tice slepera, najvaznije je samo polagano a tamo gde nisi mozda sigurna mozes li ili ne mozes uci ili izaci, probaj i izadji iz kabine ako treba i 50 puta da vidis ide li to dobro u neki tesan ulaz bilo napred ili pozadi.Nikada nista nije sramota i kada god mislis da negde nisi sigurna, samo polagano, svi smo prosli kroz tu neku slicnu fazu.Nek' ti je sa srecom Kristina.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od siera Sub Avg 31, 2019 11:25 am

Počeo sam sebe da "hvatam" da mi se često dogadja da izlazim i gledam dok se u parkiravam koje kuda, čak i kad prilazim rampama

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27684
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od najsporiji Sub Avg 31, 2019 12:52 pm

....meni je to sasvim normalna stvar jer da vidim gde cu da stanem, da mozda nema neki ekser ili neki metal da mi napravi posao sa nekom gumom.Tamo gde ne znam a moram kroz travu, nema teorije da ne prodjem pesice i tu gde ce da zgaze tockovi ne izutiram nogom.Mozda neko sa strane misli da tada nisam bas sav svoj, ali ja u travi ne vidim slomljenu flasu, deo nekog jakog bacenog profila koji malo viri iz zemlje a ne vidim ga od trave i briga mene sta ce drugi da kazu,  ja se uvek trudim da faktor iznenadjenja svedem na minimum.Koliko se to moze.Zar sam malo tovario staro gvozdje po velikim otpadima , pa  im metlom pocistim to sto oni zovu put ne zbog njih nego zbog mojih guma a onda to vidi neko od majstora koji voze one viljuskare sa magnetima i sami prodju vise puta onim velikim magnetima sto vise .Jbg.  ciji god da je kamion na putu u njemu sedim ja i sve muke sa tim kamionom na putu su iskljucivo moje muke a ne tudje.Zasto bih se mucio ako ne moram.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP II - Page 5 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP II

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu