Drumski transport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MERCEDES ACTROS MP IV

+13
KristyScania
danilosin
rade 1993
Shelby32
gorance
私はマイケルです
vule
Sotir
stralis3
Miodrag
najsporiji
siera
Željo
17 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od zeljko Sub Okt 26, 2013 9:02 pm

A kad bi spojili jos i Ivanjicu i Lucane,bila bi cifra za trecinu veca,ako ne i vise.

Ovih Actrosa u zadnje vreme ima sve vise po Srbiji,siguran sam da nisu svi novi kupljeni.
zeljko
zeljko

Broj poruka : 13256
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 45
Lokacija : Obrenovac

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od siera Sub Okt 26, 2013 9:06 pm

U Ivanjici ima mnogo kamiona, Lučanima ima i tamo u Požezi isto tako ima dosta i na kraju nema posla, sad ti dodje cena boljeg kamiona kao cena polovnog auta srednja gornja klasa ne znam koji bi to bio segment ali tu negde

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27666
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od najsporiji Sub Okt 26, 2013 9:09 pm

....cini mi se sa one nepristrasne strane, da trenutno od novih kamona po najvise ima novih volvoa i to kako se kaze, za dva koplja ispred ostalih.Inace, poznato je da su u cemtralnoj Srbiji, cacani najjaci po pitanju transporta, bez konkurencije i valjda se u narodu se kaze, uvek najvise kukaju oni koji imaju najvise imaju, valjda je tako , nemam pojma. MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 1247017034 Sala na stranu, svaka im cast, neka im je sa srecom i neka imaju duplo vise kada su radni, kada znaju i umeju da rade ovaj posao.Zaista, svaka im cast.MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 3278228350 
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od Sotir Sub Okt 26, 2013 9:13 pm

私はマイケルです ::
Da se ispravim: Onaj bolid Ivamaster te je jedino pohvalio(valjda zato što je urednik i njegov posao je da sve gleda iz tema kamioni i briše sve što mu se kaže,je*em li ga,valjda je tako).
Zasto je Mihajlo Ivica bolid?Da li je ikada ikog uvredio,ne secam se da jeste,nemoj njega u isti kos sa onima drugima.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 6818
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od siera Sub Okt 26, 2013 9:14 pm

Nisam siguran po tačnim ciframa kako ide u Užicu ima mnogo kamiona, posle su tu Kragujevac, Kraljevo, Jagodina, Beograd i NS normalno prvi, Kanjiža, Senta, Subotica

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27666
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od stralis3 Ned Okt 27, 2013 3:28 am

私はマイケルです ::Svaka ti dala na fotosima Mercedesa, pravo si ih ubio sa slikama, ali moram da ti kažem da tamo kod gazde cvoneta te niko nije pohvalio za trud i lepe slike. Isto sam primetio i da te je neki slinavi balavac tamo na onom forumu prozivao(tema: Transport Berar) i govorio ti da nije 400 već 440 konja(a ti mu pokazao na slici da je ipak 400 konja) i da je on više vremena proveo u tom žutom kamionu(dane i dane i da ga poznaje u dušu), itd.... Balavac nema više od 13 do 16 godina, i bilo mi je krivo što dozvoljavaš da te tamo neki balavac proziva i ispravlja a debilko ne zna sa koje je strane šupalj. Znaš kako kažu:"Svuda pođi ali svojoj kući dođi", za mene je ovo druga kuća i ovde toga nema(da te neko proziva u negativnom kontekstu).
Da se ispravim: Onaj bolid Ivamaster te je jedino pohvalio(valjda zato što je urednik i njegov posao je da sve gleda iz tema kamioni i briše sve što mu se kaže,je*em li ga,valjda je tako).
Mihajlo,donekle si u pravu,a odnekle...nisam dobio potpune informacije...od 4 zuta FH Volva,2 su sa 400,a 2 sa 440 konja,i igrom slucaja,tetak tog balavca je bas vozio jednog od 440 konja,tako da je prica malo komplikovana...
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2362
Datum upisa : 02.03.2013
Godina : 34
Lokacija : Stajicevo/Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od stralis3 Ned Okt 27, 2013 3:33 am

siera ::Nisam siguran po tačnim ciframa kako ide u Užicu ima mnogo kamiona, posle su tu Kragujevac, Kraljevo, Jagodina, Beograd i NS normalno prvi, Kanjiža, Senta, Subotica
Ovo je stvarno za mene nesto novo,nisam znao da KG ima toliko jedinica da se svrsta na vrh...isto tako Jagodina!?
Daleko sam od nekog ko je lokal patriota i kome opredeljenje ide u tom pravcu,ali mislio sam da niko nema vise vozila od Vojvodine...
stralis3
stralis3

Broj poruka : 2362
Datum upisa : 02.03.2013
Godina : 34
Lokacija : Stajicevo/Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od zeljko Ned Okt 27, 2013 8:41 am

Da izuzmemo BG i NS,mislim da u Uzickom regionu ima najvise kamiona jer se region prostire od Kosjerica na severu do Brodareva na jugu. To su sad malo iscepkali sa novim tablicama za Pozegu,Novu Varos i Prijepolje,ali opet...Ko zna koliko ih samo u Kosjericu vozi za cementaru,a gde su ostale firme. Pa Bajina Basta,Arilje,....
zeljko
zeljko

Broj poruka : 13256
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 45
Lokacija : Obrenovac

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od siera Ned Okt 27, 2013 8:47 am

Bajina Bašta nema mnogo Kosjerić onako ima kamiona ali u Prijepolju Priboju i Novoj Varoši ih ima kolko hoćeš

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27666
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od Sotir Ned Okt 27, 2013 11:57 am

Pazarce niko ne pominje MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 2703397326 .
Sotir
Sotir

Broj poruka : 6818
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od siera Ned Okt 27, 2013 12:05 pm

I njih ima mnogo

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27666
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od 私はマイケルです Ned Okt 27, 2013 1:05 pm

stralis3 ::Mihajlo,donekle si u pravu,a odnekle...nisam dobio potpune informacije...od 4 zuta FH Volva,2 su sa 400,a 2 sa 440 konja,i igrom slucaja,tetak tog balavca je bas vozio jednog od 440 konja,tako da je prica malo komplikovana...
Miloše, mali je rekao da su sve njegove slike koje su uslikane i postavljene u toj temi:
Nikola Smolcic ::Svi na slikama su fh 12 440 (ja sam slikao), inace sad su kupili eev-ove koji su 420...  Very Happy
Imaju 2 Dafa Xf, 2 Dafa Cf, 1 Dafa 95, i 10 Volvoa.  Very Happy
I jedan Volvo euro 3  Smile
Evo ja tvrdim da mali ne govori istinu,verovatno su to njegove slike,ali nisu sve kako je on tvrdio,jer sam našao jednu sliku da nije njegova 100%. Evo ti link: http://www.fahrzeugbilder.de/name/einzelbild/number/31983/kategorie/LKW~Volvo~Sattelzuge.html
htmlVolvo FH 440, Spedition "BERAR" auf der A 61 bei Rheinbach, 26.02.2010

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Volvofh440speditionbera stara slika,ali vrh!


Poslednji izmenio 私はマイケルです dana Ned Okt 27, 2013 1:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 2516
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od 私はマイケルです Ned Okt 27, 2013 1:28 pm

Sotir ::Zasto je Mihajlo Ivica bolid?Da li je ikada ikog uvredio,ne secam se da jeste,nemoj njega u isti kos sa onima drugima.
Dragane da ti odgovorim ukratko. Na onom forumu tamo je Ivemaster, meni brisao i prebacivao slike, i pored toga što je postojao neki nazovi red. Kada sam upitao gazda cvoneta zašto mi se slike prebacuju i postovi(moji komentari brišu), dobio sam odgovor da su za to zaduženi urednici na forumu(za kamione je zadužen Ivemaster), i tek kada sam javno napisao da se ne poštuju njegova pravila(od gazda cvoneta i da njegovi urednici samovoljno prebacuju i brišu postove),tek onda je Ivemaster poslao meni PP i rekao da se ja ne mešam u njegov posao. Ja sam mu odgovorio da ako nema pametnijeg posla, da se mene okani i mojih postova i slika koje ja postavljam i da mi se skine sa grbače,da ga lepo kao čoveka zamoljavam. Nedugo zatim sam i prestao da postavljam slike na onom forumu i retko kada sam ulazio u teme, tek toliko da vidim šta se dešava u temi:Pričaonica(govorim o onom tamo forumu autobusi).
Zato Dragane ja ne donosim zaključke na osnovu rekla-kazala,već na osnovu šta je ko napisao i ko je sa mnom vodio dijalog bilo preko pisanog teksta bilo preko priče uživo ili preko telefona. Ako sam ja napisao da je Ivica/Ivemaster bolid,onda stojim iza toga,a to moje mišljenje deli i ovde jedan naš cenjeni član do čijeg mi je mišljenja mnogo stalo,tako da Dragane ja se tebi izvinjavam ako ti se moj odgovor nije dopao,ali je tako i ja ga ne menjam. Isto tako moje mišljenje o Segeju/Intarderu nije pozitivno ali to je moje mišljenje sa kojim se možete složiti i ne morate da se složite. Segej je verovatno dobar dečko ali je u mojim očima pao na niske grane i šta je tu je.
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 2516
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od Sotir Ned Okt 27, 2013 2:44 pm

Ok Mihajlo,nisam znao za to samo sam pisao jer nisam bio upucen dublje u tematiku dogadjaja,a realno ja u takve stvari ne trebam da zabadam nos,zato Mihajlo izvini,nemoj mi zameriti.Ja sa njim odrzavam neki kontakt i uvek sam imao normalan i dobar odnos ne vezano za onaj forum,znam koja je prepirka vodjena u kojoj temi i sta je brisano,ali problem je napravio klinac koji ne moze da razume neku normalnu zezanciju koji je usled toga vrlo bahat.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 6818
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od 私はマイケルです Ned Okt 27, 2013 3:00 pm

Sve je u redu Dragane,sami smo krivi što smo dozvolili da nas deca zaje*avaju po onim forumima i što smo se mi svađali između sebe,zbog njih(ovo je uopšteno,nisam mislio ni na koga konkretno,već da smo dozvolili deci da nas posvađaju po forumima). Ja ako nisam u stanju da ti pomognem,a vala ti neću ni odmoći, nikada.
私はマイケルです
私はマイケルです

Broj poruka : 2516
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od gorance Ned Dec 08, 2013 7:31 pm


gorance

Broj poruka : 204
Datum upisa : 12.11.2013
Godina : 35
Lokacija : Pusto Polje

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od Shelby32 Uto Feb 04, 2014 10:20 am

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 G1gq
Shelby32
Shelby32

Broj poruka : 76
Datum upisa : 16.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Cacak

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od rade 1993 Uto Feb 04, 2014 10:28 am

Kamion firme Winner Logistic Valjevo, video sam ga prosle godine u Loznici na carini!
rade 1993
rade 1993

Broj poruka : 872
Datum upisa : 30.03.2013
Godina : 30
Lokacija : Matijevac\Sabac

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od Shelby32 Uto Feb 04, 2014 10:30 am

Slikao pre 2-3 meseca u Cacku.
Shelby32
Shelby32

Broj poruka : 76
Datum upisa : 16.03.2013
Godina : 32
Lokacija : Cacak

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od danilosin Uto Feb 04, 2014 10:56 am

Sjajan kamion, meni se iskreno actros I i II nisu sviđali estetski gledano, dok kvalitet mercedesovih komercijalnih vozila se ne dovodi u pitanje oni su dobri pa su dobri. Ali već sa redizajnom III su mi bili zanimljivi, a tek ovaj IV je po menei jako lep model.

Viđen je ovaj par puta kroz Pančevo...
danilosin
danilosin

Broj poruka : 339
Datum upisa : 16.12.2013
Lokacija : Pančevo

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od Sotir Uto Feb 04, 2014 12:32 pm

Trebao si samo da sredis sliku da stoji normalno uspravno da se ne krivimo  lol! .
Sotir
Sotir

Broj poruka : 6818
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od danilosin Uto Feb 04, 2014 5:41 pm

Smile Okreni monitor Dragane ili eventualno lap top, telefon šta već, zavisi preko čega se konektuješ.  MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 2703397326 
danilosin
danilosin

Broj poruka : 339
Datum upisa : 16.12.2013
Lokacija : Pančevo

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od siera Čet Apr 10, 2014 9:18 am

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 028_zpsaf5d68fc

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 001_zps6b58190e

Botunjac Frigo nabavio 2 nova MP IV

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27666
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od zeljko Čet Apr 10, 2014 9:08 pm

Ima ih sve vise. Vidim i Asturov Daf pored.
zeljko
zeljko

Broj poruka : 13256
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 45
Lokacija : Obrenovac

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od siera Čet Apr 10, 2014 9:22 pm

Jeste i on došao iz RUS na carinu

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27666
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

MERCEDES ACTROS MP IV - Page 2 Empty Re: MERCEDES ACTROS MP IV

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu