Drumski transport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCANIA serije R facelift

+7
vule
najsporiji
KristyScania
Sotir
zeljko
siera
stralis3
11 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od Goran G. Sre Sep 29, 2021 10:30 pm

Mi u lokalu kad vozimo bruto 35 tona,kazemo da smo prazni.Kakva je to tura ako nije bar 48 bruto? Cool
Goran G.
Goran G.

Broj poruka : 1524
Datum upisa : 25.02.2013
Godina : 50
Lokacija : sombor

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od siera Sre Sep 29, 2021 11:12 pm

Nije zanimljivo mora 50+ 🤣🤣🤣

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27590
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od KristyScania Sub Okt 02, 2021 8:12 pm

Zadovoljna sam kako ide Scania, i u brdu ide lepo, slično kao i Volvo od 460ks kog sam vozila. Od svih kamiona koje sam do sad vozila, ovaj mi se najviše sviđa.
Bilo je tih tura što ima "malo" više od 40 tona, dok sam vozila samo u Srbiji, sad bi bilo malo skupo tako tovariti 😁
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

siera and Goran G. like this post

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od siera Sub Okt 02, 2021 8:15 pm

Jel 2 ili 4 jastuka nazad, jel kabina na jastucima?

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27590
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od najsporiji Sub Okt 02, 2021 8:44 pm

...pa sve kabine na svim skanijama su na jastucima, a pozadi sumnjam da je na 4 jastuka jer nasi privatnici zbog cene to ne kupuju.
Kristina, drago mi je da si i srecna i zadovoljna novim kamionom, dobar je to auto koji ce tebe jer ga ti vozis, cuvati onako kako ti budes cuvala njega.
Inace skanija je strasno brz kamion ali i izuzetno dobar kamion i ona cak i sa rednim nesto slabijim motorom ali sa odlicno uparenim menjacem, ide bolje od mnogo jacih kamiona koji su sa puno vise snage, a mislim da sam ti to negde valjda i napisao.
Sa srecom Kristina.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od KristyScania Pon Okt 11, 2021 12:22 pm

Nema 4 jastuka

Ne bi bilo loše da je malo jači motor, ali sasvim dobro ide i sa ovim
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od siera Pon Okt 11, 2021 12:25 pm

Da se nadamo da je kabina na jastucima, bitan detalj za udobnost.

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27590
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od KristyScania Sre Maj 11, 2022 6:52 pm

SCANIA serije R facelift - Page 3 20220519
Evo moje vozilo za ovu turu, starija i lošija od ove što sam postavila sliku na predhodnoj strani.
Ima 942143km trenutno, pohabano sve što je moglo biti. I jutros zabava, ne može da se zakači prikolica, pa sam zvala kolegu da pomogne, pa nije ni on uspeo, pa smo zvali u firmu šta je sa tim kamionom. I rekli su nam majstori, da ja vozim u rikverc, dok on gura osigurač sedla. Zakačismo prikolicu, a ja sam ceo dan kao na iglama, da li će sve biti ok.
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

najsporiji likes this post

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od najsporiji Sre Maj 11, 2022 7:16 pm

...ne deluje mozda tako spolja ali ti verujem u kakvom si stanju kada si krenula na put u takvom izraubovanom vozilu.
Moj ti je drugarski savet, ne razmisljaj o tome jer sta god da se desi to je star i lose ocuvan kamion za sta ti nista nisi ni kriva ni odgovorna.Proveri samo kako to staje, koci, da li vuce u neku stranu prilikom kocenja i za sve drugo te bas briga.Kod nje se lako kontrolise nivo ulja, tecnost vidis vizuelno a to vec i sama znas, proveri pre kretanja ulje i vodu i ako je sve drugo ok, samo teraj i uzivaj, sve se da izdrzi.Pogledaj mu cesce taj klin jer vidis da to nesto nije dobro i na dalje ne misli o njemu vec samo o sebi i uzivaj u voznji .Veruj mi na rec da su se preko granice terali mnogo gori i mnogo neispravniji krsevi i od truka i od prikolice.
Sa srecom Kristina i cuvaj sebe jer kada vlasnike nije briga za taj kamion sto je dospeo u to stanje, sto bi tebe bilo briga.Time se nikada nemoj opterecivati, to niko ne placa.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od siera Sre Maj 11, 2022 7:49 pm

Sedlo - klin neće da zabravi jel mora poluga brave povremeno da se podmaže bar sa wd sprejom ako ništa drugo. Takav isti problem može da se pojavi i prilikom otkačinjanja prikolice

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27590
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

najsporiji, Sotir and KristyScania like this post

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od Sotir Sre Maj 11, 2022 8:31 pm

Sve to mora da se odrzava i da se gleda i prijavljuje,da se ne lazemo,ovo je vrhunski kamion,ako ostajes na njemu lako ces to da dovedes u red koliko mozes u zavisnosti od stanja,a sve od kvarova prijavljuj u pismenoj formi i odgovornost skidaj sa sebe,podmazuj sedlo bar jednom mesecno pogotovo u zimskim uslovima,jednu tubu tovatne u kabinu i spaklu sa sobom u jednu kesu jer je dosta neprakticno da nosis sa sobom neku drvenu letvu,ali obavezno sve poruke sa nedostacima na vozilu koje prijavis cuvaj u vidu poruke.
Sotir
Sotir

Broj poruka : 6803
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Pancevo

najsporiji and KristyScania like this post

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od siera Sre Maj 11, 2022 8:50 pm

Ma mora oko vozila svaki čas nešta da se gleda pa bilo makar i novo ako ništa drugo, sedlo da se podmazuje, i pritisak u gumama Smile jbg kod starijih krševa kao kod mene svašta nešta ima da se gleda Smile

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27590
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od KristyScania Čet Maj 12, 2022 1:54 pm

Neće kamion ostati kod mene, duži ga kolega. Što se same vožnje tiče, od ova dva Volva i nove Skanije, je startniji ide u brdo najbolje, ali ne bih ga zadržala i da mogu. Sve živo je propalo, sedište ne mogu da namestim naslon i amortizaciju, a s obzirom da sam laka, to me jako muči. Utičnice ne valjaju, 7 sati mi se punio telefon od 20 do 100 %.
Ovu prikolicu sam ja vukla u septembru mesecu kad sam došla u fimru i prijavila da je nazad razbijeno svetlo i da ne radi pokazivač. Prikolica se još vozi tako. A i svi ostali kvarovi se tako rešavaju.
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od KristyScania Čet Maj 12, 2022 1:56 pm

Mađarska putarina je nekako čudno uvezana, svaka 2 sata pišti, ne znam kako sam to izdržala noćas.
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od najsporiji Čet Maj 12, 2022 2:00 pm

...tamo za sefa voznog parka i odrzavanja vozila treba postaviti nekog' kao Rade, najurili bi ga posle dva meseca. SCANIA serije R facelift - Page 3 2260220262 SCANIA serije R facelift - Page 3 2260220262 SCANIA serije R facelift - Page 3 2260220262 SCANIA serije R facelift - Page 3 634459691
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od KristyScania Čet Maj 12, 2022 2:13 pm

Možda bi i dva meseca bilo puno 😂😂
Šalu na stranu, neke stvari se reše, ali obično hitno nešto. Moj sivi Volvo ima gume bez šare na volanu, prijavljeno više puta, niko nema nameru da to zameni. A ove male, ali kad je čovek non stop tu, velike stvari, kao na primer to pištanje putarine, time se ne bavi niko.
KristyScania
KristyScania

Broj poruka : 424
Datum upisa : 17.04.2013
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od najsporiji Čet Maj 12, 2022 2:46 pm

KristyScania ::Možda bi i dva meseca bilo puno 😂😂
Šalu na stranu, neke stvari se reše, ali obično hitno nešto. Moj sivi Volvo ima gume bez šare na volanu, prijavljeno više puta, niko nema nameru da to zameni. A ove male, ali kad je čovek non stop tu, velike stvari, kao na primer to pištanje putarine, time se ne bavi niko.

....ruzno ili ne ali cutis i ne pricas nikome i uradis sledece: stanes ispred prve patrole saobracajne policje gde se moedju vozacima prica da su vrlo za'ebani, castis 20 eura policiju da ti napise prijavu za celave gume a tu ide i prijava firmi, odg.licu u firmi i naravno da o tome cute.Jos je bolje ako te policija zaustavi pa ih uzgred kao mlada devojka , zamolis da ti pomognu i napisu prijavu jer su ti gume na upravljackoj osovine bezpropisane dubine sare i da to malo nakaleme?Mislim da ce ti svako od policajaca bez razmisljanja pomoci u tom delu jer je njih bas briga, jedna lepa prijava vise, opravdanje da su dobro radili svoj posao i ucinili su jedno dobro delo mladoj devojci vozacu. Da se kladimo da ce tebi pod hitno zameniti i staviti nove gume na vozilu.
Resen problem i tu nema potrebe da se neko zali zbog para ili kao nema smisla zbog firme u kojoj radis. Naprotiv, postujes firmu koliko i firma postuje tebe i kako ne zale ni oni tebe po cim te teraju da vozis auto sa prednjim celavim gumama, kazi mi jedan razlog zasto bi ti zalila njih.Veruj mi nekada su se izvljavali sa vozacima, danas im je najvaznije da nadju nekoga ko ce da vozi.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

KristyScania likes this post

Nazad na vrh Ići dole

SCANIA serije R facelift - Page 3 Empty Re: SCANIA serije R facelift

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu