Drumski transport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siera Tir D.O.O.

+16
najsporiji
Miodrag
danilosin
fh480zr
gorance
Gligi
vule
stralis3
rade 1993
Željo
M-Hunter
zeljko
Sotir
Intarder
siera
私はマイケルです
20 posters

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od zeljko Sre Nov 11, 2015 8:28 pm

Posto koleginica ima "felnu" na desnoj ruci, moze samo da vas ceska po ledjima sa ovim noktima. A vec sam odavno rekao da te sto jure tudje zene treba odmah streljati. Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691 Siera Tir D.O.O.  - Page 7 4014657828
zeljko
zeljko

Broj poruka : 13244
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 45
Lokacija : Obrenovac

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od siera Sre Nov 11, 2015 8:37 pm

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691 Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691 Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od najsporiji Sre Nov 11, 2015 9:37 pm

zeljko :: A vec sam odavno rekao da te sto jure tudje zene treba odmah streljati. Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691 Siera Tir D.O.O.  - Page 7 4014657828

.....ali ako ih stignu u toj jurnjavi, e onda ih treba nagraditi.Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691 Nego sala na stranu, mene ovde vise brine sto tamosnja carina toliko odugovlaci sa tim papirima u ovako delikatnoj situaciji u kojoj se nalazi nas drug, koji je istini za volju navikao na to cekanje ali koleginica ...... Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od siera Sre Nov 11, 2015 10:13 pm

Ništa meni nije jasno oko te carine Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691 Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691 Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691 još kao hitna roba Smile

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od siera Uto Nov 17, 2015 8:13 pm

Čistoća je bitna stvar Smile

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 IMG_3458

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od najsporiji Uto Nov 17, 2015 8:45 pm

....naravno da jeste ali se to i da ocekivati od zene.Jeste kamion malo "nezgodan" za zenu narocito u tom pravcu tamo, ali ako se nesto hoce onda se uz malo truda i moze.Obzirom da ti sve volis da poslikas i da ti je aparat uvek pri ruci, daj nam i neku ekskluzivu iz neke druge perspektive. Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od siera Uto Nov 17, 2015 8:47 pm

Aaaaaa

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od siera Uto Maj 10, 2016 9:04 pm

Danas su mi ugradjivali GPS pa je to potrajalo poprilično dugo

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 IMG_5130_zpsd3qtnj8f

Bilo je tu i malo bušenja Smile

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 IMG_5133_zpskbkmj87e

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 IMG_5134_zpsyldspsjx

Pa onda kontrola sa nekim "sokoćalom"

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 IMG_5135_zpsvb6carts

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 IMG_5137_zps4fbtaqcs

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 IMG_5138_zpsxilnvd1w

Pa onda neko istakanje pa utakanje pa merenje pa tako 3 puta pa u p.m. i visoke tehnlogije Smile


_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od najsporiji Uto Maj 10, 2016 9:42 pm

.....koliko ti to "zadovoljstvo" iznosi u parama???Na skanijama takodje stavise gps , prate me celu turu pa opet cekah po nedelju dana  na utovar u nekoj zapadnoj vukojebini.Pisam se u taj gps kada i ako firmama sluzi samo da spijuniranje vozaca i nizasta korisnije od toga, jer me vidi gde sam i da sam krenuo u nedelju iz firme  a u utorak popodne stigao na mesto istovara oko Pariza posle rascarinjenja, pa sam opet ostao celu nedelju da cekam utovar za Srbiju.To je sranje za uzimanje para i svaki kompjuter na kamionu ce ti ocitati sve moguce parametre koji te budu zanimali pa cak i kako je vozac vozio tj.efikasno koristio kamion na turi.U kamionima je mnogo bolje  ugraditi mogucnost mail ili live komunikacije na relaciji vozac-poslodavac, nego mogucnost da ga isprati gde je stao, da li je stao da pisa ili nesto vece, odnosno da li je stao da popije kafu, da jede, da spava ili da u tom trenutku vozi.Sve se to pride jednako vidi i na trakama ili na kartici vozaca i  ako poslodavac ne zna kakavog  je vozaca zaposlio  ili sto je vecina slucajeva da vozaca nije dovoljno platio , nece mu tada ni jedan gps pomoci.Dovitljivi vozaci ce mu zveknuti ometac i jamer a onda gps ne vreedi ni prebijene pare za vreme dok radi nesto sto gazda ne moze da vidi pa da ima najsavremeniji uredjaj na svetu.
Naravno, ne dajem svoje pare ali mislim da si Rade te pare uzalud bacio jer si tolike godine radio bez gps-a pa ti nista falilo nije, tako da si mogao po mom licnom misljenju da nastavis dalje.Licno bih dobrog vozaca stimulisao bolje od drugih kolega i tako ga parama za koje svi radimo, vezao da se o tom vozilu i poslu stara bolje od tebe narocito ako je  puno bolje i vise placen od ostalih, ne treba ti onda nista vise od toga.Mali stimulans u kesu cestitim ljudima je vredniji od bilo cega, ali realno receno i sa moje tacke gledista, niko to ne zna ni da ceni ni da postuje od strane skoro svih poslodavaca.Tebe Rade kao druga zaista izuzimam iz ove price ali realno se pitam, sta sam ja imao od reci hvale sto sam svima cuvao vozila, sto su vozila uvek bila besprekorno cista, sto nikada nisam zakasnio ni na utovar ni na carinu ni na istovar, sto nikada niko od klijensta nije stavio ni jednu primedbu na moj rad, sto  nikada nisam ni slucajno ni namerno  prolio ni gram goriva a ne daj Boze da sam isto ukrao ili izvadio iz rezervoara koji duzim, itd.itd.itd.sta ja imam od toga?Nista.Boli svakog' pistolj sto jos po negde ima ovakvih budala koji zele da u poslu budu cestiti i kazace par lepih reci za tebe, ali se za novcanik da te malo i ljudski stimulise makar sa 5 eura zasigurno nece uhvatiti vec te naprotiv oklepa sa 30 do 70 eura po turio iz tvog dzepa.ZIVA ISTINA.Sto se mene licno tice  nisam nikada uzeo gram nafte niti cu i to me tek sada ne zanima ni pod tackom razno, ali pozdravljam vozace koji takvim poslodavcima uzimaju naftu i da su pametni treba ogromnu vecinu nasih poslodavaca muski oklepati gde god se moze i kada god se moze pa ako im se ne svidja, neka voze sami sve svoje kamione.
Po o9vim redovima ispada da sam nekorektan i besan ali naprotiv, ni  jedno ni drugo vec sam surovo realan jer svi mi i sa jedne i sa druge strane radimo za pare, neko ogromno velike a vozaci uglavnom za sicu.Izlgeda da ne gresim kada ovako kazem jer ne viseh da se transportne firme zatvaraju vec naprotiv, vidim sve veci broj vozila, sve vise novih i preksupih kamiona, dzipove i luksuzne limuzine poslodavaca sto znaci da im ide u poslu i da se dobro zaradjuje jer da nije tako, prestali bi da se bave delatnoscu narocito ako je to na njihovu nstetu a oni u ovoj drzavi nisu navikli da gube.Pa ja sam pretprosle godine potpisao priznanicu na ime podignutih para za moje ostvarene dnevnice na iznos 7.780 eura i to 3-4 godine posle napustanja firme , da bi imao  validno pokrice ako ga ne daj Boze tuzim jer sam bio u onomm vozackom sindikatu.Bili su mekani kao pamuk i meni je to bilo strasno smesno jer zaista  nikada nikog' ne bih tuzio narocito ne njih, sta je bilo bilo je.Realno, od tih dnevnica sam video k...c a ako je normalno da idem do  Pariza pa po Fr. na utovar za Srb. za 350 ili max- 365 sura, onda mi je drago sto ih sve moje kolege muski klepaju jer i on sve njih oklepa za puno vise.Po turi mu drpe 100 do 150 litara nafte, malo sverca duvana u odlasku i povratak garderobe za butike u povratku nadomeste realnu platu i gazdino klepanje.Samo neka mi neko kaze da to lici na posao i da su vozaci lopovi.Ne gresim ni malo ako kazem da onaj odozgo sve lepo vidi i da se ako se ne zadovolji neka ljudska i poslovna  pravda,, zadovolji se neka kosmicka pravda pre ili kasnije jer  kako ko radi tako i prodje, tu nema omaske.Posle se vecina i sa jedne i sa druge strane pita zasto, kako, pa sta sam ja to nekom lose uradio, ali je tada uglevnom kasno za takvu vrstu pitanja.
Napisah opet roman ali je tema takva da je ovo samo uvod u stivo koje je preobimno i za diskusiju i za pisanje.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od siera Uto Maj 10, 2016 10:38 pm

Nažalost došlo je vreme da su ovakvi uredjaji potrebni i meni a i mom klijentu a isto tako i zbog samih vozača kojih je sve više onih drugih nego onih pravih. Sa dva vozača 3 ne mila Smile slučaja za par meseci. Slučaj jedan vozač došao s puta uveče, sve se lepo razdužili računi u 0,00€ složeni gorivo ok, odlazi ujutru na istovar 40km daleko od ČA i vraća se prazan sa 100lit manje goriva, slučaj 2 sledeća tura slična situacija, slučaj tri vozač mi se javlja sa utovara da ima "iznenadan" problem i da mora kući i da mu treba vremena sutra do podne Ok razumem i dajem predlog da iz Rume dodje u ČA kući kamionom završi šta ima i sutra oko podne da ide dalje, ok kaže videću, računajući na dogovor zovem sutra ujutru da vidm šta se dogadja ali ništa kasnije ništa za sat dva tri ništa niko se nejavlja. Pa onda ja zovem granicu da vidim jel izašao van zemlje a oni mi traže broj JCI da vide po njemu ne mogu po tablicama (odakle mi broj JCI) zovem policiju neće da kažu opet zovem vozača njega nemam na kraju zovem špeditera na terminalu oni mi .ebu sve po spisku daju mi broj pa onda zovem opet carinu i kažu mi popodne da nije istupio iz zemlje. Pa onda idem kući kod šofera da vidim jel živ i zdrav ali mi se u medjuvremenu javio da kreće to je već kasno posle podne bilo kad sam saznao gde je on i kamion. To je postala potreba i meni lično ne treba ja u regularnom vremenu mogu za vrlo malo da pogrešim lokaciju gde bi se trebao nalaziti ali to treba imati. Što se tiče komunikaije to sam imao još 2005 CVS i nije od neke koristi jel je prilično ograničena u dužini poruka i taj sistem mi nije odgovarajući za moj posao. Što se tiče goriva tu se rade svakakve mahinacije koje znam i to je postala potreba. Traže mi i klijenti da znaju gde je roba, šta je sa temperaturama itd jbg takvo vreme došlo

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od najsporiji Uto Maj 10, 2016 11:23 pm

....ne sporim da je kod friga bas specificna situacija narocito sa "osetljivom" robom gde cak nece da angazuju vozilo ako nema duple posade, ali ima tu cesto i malo vise preterivanja od strane narucioca posla.Sa trece strane i dalje mislim da ako znas coveka koga zaposljavas u tvojoj firmi, samo ga redovno i dobro plati, neces imati problem ili preciznije receno ne bi treba da imas bilo kakav problem.Mukica je sto matorih vozaca ima sve manje a sto ove mladje bas mnogo zabole motka sto ti kao poslodavac znas sve moguce i nemoguce, poznate i nepoznate rupe i sutuacije u poslu, sto znas sve mucke u istom pa ce te on odma' i za primer oklepati vec na prvoj turi kako se i desilo.Veruj mi da da licno mislim da ce ti u takvoj situaciji i taj gps biti beskoristan jer protiv takvih nema efikasnog leka i samo ces imati sikiraciju vise sto ga vidis gde je a nece da ti se javi na telefon jer je vec isplanirao da te isklepa i napusti kada se vrati kuci.Znaju da je pvec izrazen problem sa manjkom vozaca u Srbiji i ne jebu vise zivu silu, danas je kod tebe, sutra ce trebati nekom drugom kome gori pod nogama i takvi su vrlo svesni da nece da rade za male i ponudjene pare i njemu je najvaznije da sedne u kamion i da taj mesec bude dobar par stotina eura koje kod kuce ne bi zaradio.Jebe se njima i za tebe i za mene i za ugled firme i za isporuku i da li je kamion cist ili prljav, ispravan ili neispravan, ma boli ih kita za sve.Po najmanje ih je briga za preporuke ili lose misljenje od strane poslodavaca jer zanju da ce sve vise mnogima trebati da obave posao kakvi god da su.Mladje je tesko prejebati finom pricom jer znaju krajnji epilog iste i oni krecu u posao da izjebu tebe a nbe ti njih i tacka, svidelo ti se to ili ne.Bice jos gore, ovo je tek pocetak posebno sto vecina uopste nije prijavljena pa i sa te strane ne duguju nikome nista niti hoce da bilo kome polazu racune.Proslo je moj dobri druze vreme emocija u poslu, doslo je vreme surovosti sa obe strane i ima jos po malo onih koji imaju neke kategorije, nikada nisu vozili a trebaju im pare pa dolaze u spediciju da popune jos po neku rupu ako je moguce, ali ako nema para najbrze moguce se uklpoe i obuce kako da se ponasaju prema "gazdama" u ova jebena vremena.Sta god ko mislio doslo je vreme da se i vozaci malo opamete i da pocnu da cene svoj trud i rad ne birajuci sredstva jer ni nasi domaci poslodavci nisu birali sredstva kada su ih maksimalno iskoriscavali za nikakve pare, a uz to sebi obezbedjivali astronomske zarade.To vreme lagano prolazi i licno mislim da ce biti sve gore a najgore ce biti kada budu poceli da prodaju vozila po Rusiji, kada zbog alavosti i grubosti poslodavca prodaju robu uzmu pare i zapale kamion, ostave sve tamo i vrate se kuci i sta mu ko moze, niko i nista i ni jedan sud ga ne moze osuditi jer nema dokaza tako da se takve stvari kao i do sada zavrsavaju po principu, pojeo vuk magarca.Ne znam sta da ti kazem jer si i ti kao i svi manji prevoznici na velikim mukama i tu nesto treba sto pre menjati dok je vreme.Moj dobar drug jedan ekstra namazanko koji je i drzavu prejebao za ogromne pare a radio je na napl.rampi pa je istran pa vracen uz ogromu cifru a radi i dan danas, imao je svojih par kamiona vise od 20 godina i radio je uglavnom Rusiju.Naravno, nije on vozio vec je imao vozace i zadnji ga je razbio k'o tudjeg iako se znaju godinama jer ni taj vozac nije mlad, moja generacija je.U nadmetanju ko ce koga vise da prejebe, doslo je do suda i ovaj je morao da mu isplati cak i ono sto nije trebao tako da ga je ta igranka kostala bezmalo deset hiljadarki.Naravno, vozac i dalje vozi kod drugog a ovaj lik je razjebao vozila i nema vise ni jedan kamion a nije neko koga lako mozes pre'ebati ali se i to desi.Jbg.pamet u glavu, nema trece.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od zeljko Sre Maj 11, 2016 9:44 am

Ja prosle jeseni stizem na okretnicu u Sremcici, stoji nas zglobni Man, gomila ljudi i pandurski Pezo. Rekoh, verovatno se desilo neko sranje, ili se neko potukao ili su razbili neko staklo na busu. Vidim ja tu sef saobracaja iz mog pogona, bezbednjaci, neki sefici i moj kolega Pedja. Izadjem napolje, Pedja sta se desilo a on meni, ma panduri jedu .ovna. Nista ne kapiram o cemu se radi a vidim svi gledaju na desnu stranu autobusa. Prodjem ja tamo, kad tamo kanta od 20lit napunjena do vrha i crevo jos stoji iz rezervoara u kantu. Oni su njega cekali tu u sumi i cekali su da napuni kantu do vrha i onda ga prepali. Inace je taj Pedja dolazio kolima tu do okretnice i tacno je rezervoar busa namikerio pored gepeka od auta da bi odmah ubacio kantu. Momentalni otkaz, cak nije dozvoljeno ni da vrati bus u garazu vec je dosao rezervni vozac.

Da dodam da sam ja od onih glupih vozaca koji se ne bi usudili da pipnu cep od rezervoara, a radim u drzavnoj firmi gde bih mogao bar 1-2 nedeljno da izvucem 20-30lit, to niko ne bi primetio. Zajebano je kad predje u naviku, pa vadis svaki dan i sve vece kolicine, tu vozaci padaju.
zeljko
zeljko

Broj poruka : 13244
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 45
Lokacija : Obrenovac

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od najsporiji Sre Maj 11, 2016 4:51 pm

.....pre ili kasnije svi takvi koji posezu za kradjom goriva padnu, tu nema diskusije i ja zaista sve mogu da razumem ali jos uvek ne kapiram koliko vozac treba da bude tupav i glup pa da ubedi sebe kako to niko ne zna ili ne moze da ga provali u tom delu kradje goriva.To mi nikada nece biti jasno i najgora varijanta je sto realno receno, niko od nas ne zna ko ga sve posmatra i prati.Jebes gps u Srbiji jer ce te pre iz vidokruga izgubiti sateliti nego nasi ljudi koji rade za policiju  a takvih ima rekao bih na stotine hiljada ako ne i na par miliona od ukupnog broja stanovnika.Jedan lik koji vozi  u vladi je to radio i pao je na istu fintu na parkingu kod svoje zgrade.Skembala ga polcija , suspendovali ga sa posla i onda je on zamolio da ga izcupam iz g...a jer mu je trebala pomoc vozackog sindikata cije je on jedan od tadasnjih tzv.funkcionera.Ja nisam vec dugo bio u tom sindikatu ali sam mu napisao ono sto je trazio, to prosledio njegovoj drzavnoj Upravi  i posle dva meseca su ga vratili na posao uz neku kaznu.Danas i dalje radi tj.vozi ove funkcionere cini mi se da sada vozi  jednog od ministara i jos tada sam mu rekao da sledeci put ne racuna samo na otkaz vec na nesto mnogo gore, a tada mu niko nece i ne  moze pomoci.Ako je normalan poslusace, ako nije sta cu mu ja.Staro pravilo, ako nesto ne mozes da uradis vesto da te niko ne provali, onda ni ne pokusavaj tako nesto.Drugo pravilo jeste da ako se vec nesto usudis da uradis, onda to uradi sam, nikako pred nekim drugim ili da neko drugi zna a ako tako ne mozes, onda se ne upustaj u takvu avanturu.Zato je najbolje biti cist i mirna glava jer lajanje krece odmah posle par rakija ili piva i sve se "tajne" vrlo brzo otkriju i onda tek shvatis koliki si ovan sto si nekome nesto rekao ili pred nekim uradio ili radio neku nedozvoljenu rabotu.
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od zeljko Sre Maj 11, 2016 6:16 pm

U ovoj mojoj drzavnoj firmi, tokom prethodnih godina, dosta vozaca je dobilo otkaze zbog kradje goriva, oni posle daju firmu na sud, a posto u pravnoj sluzbi moje firme sedi gomila neradnika koji su tu da presede od 7 do 15h a ne da kao brane interese firme, cesto ih posalju u sud na rociste bez da im kazu koji je predmet u pitanju pa tamo bleje u sudiju kao tele u sarena vrata, vozaci ih dobijaju, isplacuju im se basnoslovne sume na ime neisplacenih zarada sa sve zateznom kamatom koja nije mala, plus im se povezuje staz. I onda takva sofercina sedne s nama u garazi na kafu i prica nam o svom poduhvatu i kako je on iz.ebao i firmu i sistem, e to me stvarno boli, pa majku mu jel smo mi svi ostali budale sto smo dosli posteno da odradimo tih 7-8h voznje i odemo kuci. Pa zadnji slucaj je jedan matori koji je od naplacene sume stan u Beogradu kupio, odradio par meseci koliko mu je falilo i otisao u penziju. Znam da ima raznoraznog olosa medju gazdama prevoznickih firmi, ali brate kad vidim kakvih olosa medju vozacima, ne mogu toliko ni da im zamerim jedino sto se koplje slomije preko ledja dobrog vozaca.
zeljko
zeljko

Broj poruka : 13244
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 45
Lokacija : Obrenovac

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od siera Sre Maj 11, 2016 10:33 pm

Na žalost današnja situacija u transportu je takva i do te mere došla da su ove spravice potrebne jel svi misle da se pare samo beru i bez po muke zaradjuju, ogromna većina je umislila da su malte ne naučnici inžinjeri sa zahtevima koji prevazilaze pristojnost. U delu posla koji radim ovo je malte ne preka potreba. Ne treba mi vozač da bi vodio ljubav s njim da ga zivkam ali mi je dovoljno da vidim kako ide putovanje i kakvo će mi gorivo sipati u kamion, o agregatima da ne pričam. Ima ovo svrhu postojanja. E sad može da ometa rad uredjaja ali to već prevazilazi normalno i povlači za sobom i konsekvence jbg šta ti smeta GPS ako si ti ok vozač. Ma jbg neka ga nek stoji Smile


Poslednji izmenio siera dana Sre Maj 11, 2016 11:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od najsporiji Sre Maj 11, 2016 10:56 pm

....svaka strana uvek ima i za i protiv necega vezanog za posao ako cemo da budemo krajnje realni, jer u poslu svako i mora i treba da gleda svoj interes.Uz puno postovanja prema bilo kom' poslodavcu, vozac je taj koji radi a ti to Rade najbolje znas jer i sam vozis, ali tvoj ugao posmatranja odredjenih stvari je sasvim drugaciji nego kada se gleda kroz prizmu vozaca.Naravno da ih ima raznoraznih i kada se mene licno tice, mozes da stavis na kamion sta god hoces i koliko god hoces, meni iskreno nista ni malo ne smeta samo ako imam mesta za moje dronjke i pribor za put koji ide u kabinu, ali gledajuci realno stanje u ovom sektoru, ne mislim da [uno gresim ako kazem da dolaze sve jebenija vremena po vas poslodavce i ne znam kako ce te na kraj izaci sa svim' tim nadolazecim nedacama.Ti moj dobri druze ne mozes da vozis oba kamiona ako nemas dobrog vozaca a jos je gora varijanta da ih menjas posle svake ture ili posle ture dve narocito imajuci u vidu koliko ti truda, rada i energije ulazes u svoja vozila i pristup poslu uopste.Da sam na tvom mestu ja bi'  prvi popizdeo da nekome dam vozilo u fullu spremno za put a da posle zavrsene ture zateknem za pocetak svinjac a posle i svasta nesto okolo vozila, samo da siznes nista drugo i veruj mi da te tu u potpunosti razumem.Ono sto ne razume jos po najbolje a sto me realno ni ne dotice, to je da jedan dobar deo poslodavaca jos uvek sebe drzxi u uverenju da jos ima vozaca koji ce pristati na ponudjene uslove u ovoj sirotinji i bedi od drzave?Mozda ih jos malo ima ali dokle i mislim da si i sam rekao da imas problem sa vozacima jer je tesko naci odgovornog coveka koji ce ti savesno obavljati posao makar delom na priblizan nacin kao sto ti to radis.Toga ima jos samo u vrlo retkim tragovima i ako to moj Rade ne vidis i ne reagujes na vreme da ocuvas renome firme koji je u tvom slucaju na izuzetnom nivou, mislim da ces pre ili kasnije imati problem.Vozaci jesu svojevrsni ambasadori svojih firmi, dobri ili losi to iskljucivo zavisi od njih jer oni mogu i da podignu autoritet firme ali u mnogo slucajeva i da srozaju da najnizih granica.Da me ne shvatis pogresno, tebi mislim i zelim ne samo msve nejbolje u poslu, nego i vise od toga i za tako nesto imam vrlo jake razloge, ali ne mogu da ne vidim i to malo sta se sve radi  i na sta sve to vodi.Neka ti je sa srecom da sve bude kako valja i da nadjes vozaca na koga mozes mirne savesti da se oslonis i budes miran dok je sa vozilom na putu. Siera Tir D.O.O.  - Page 7 3278228350
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od najsporiji Sre Maj 11, 2016 11:09 pm

....ne napomenuh da vozac moze da bude i zensko. Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od siera Sre Maj 11, 2016 11:27 pm

Mislim da bi bila dobra varijanta da je žensko i da su koleginice odgovornije a ako ne nadjem vozača koji će mi odgovarati koliko toliko onda ništa, nek kamion stoji imaću bar rezervni ispravan Siera Tir D.O.O.  - Page 7 600337496 Siera Tir D.O.O.  - Page 7 600337496 Siera Tir D.O.O.  - Page 7 600337496 Siera Tir D.O.O.  - Page 7 600337496

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od najsporiji Sre Maj 11, 2016 11:38 pm

.....ma mora da ima u Cacku i okolini neko koga poznajes i sa kome se mozes cestito dogovoriti, a sa druge strane ni neka koleginica ne bi bila los izbor vec naprotiv, to bi bio sjajan izbor.Jedino bi morao sa njom u dvojku jedno par tura jednim kamionom da joj pokazes sta i kako treba da radi, ali sta da radis, sve za posao Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od siera Čet Maj 12, 2016 7:18 am

Ne znam šta će mi kući reći za to Siera Tir D.O.O.  - Page 7 600337496 Siera Tir D.O.O.  - Page 7 600337496 Siera Tir D.O.O.  - Page 7 600337496

_________________
Red Bul daje krila al zato rakija daje quatro
siera
siera
Admin

Broj poruka : 27654
Datum upisa : 21.02.2013
Lokacija : ČA 32

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od Intarder Čet Maj 12, 2016 9:46 am

Ma sta ce da ti kazu Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691  ...reci da radi boljeg poslovanja firme morao si da se odlucis na takav potez. Siera Tir D.O.O.  - Page 7 2703397326
Intarder
Intarder

Broj poruka : 3655
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Marinkova Bara

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od Sotir Čet Maj 12, 2016 11:18 am

Taman ce svi ukucani biti zadovoljni lol! .
Sotir
Sotir

Broj poruka : 6815
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Pancevo

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od najsporiji Čet Maj 12, 2016 4:41 pm

....jeste a jel pita neko Radeta da li ce on biti zadovoljan jer on to ne radi zbog njega nego zbog radi preduzece. Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od Intarder Čet Maj 12, 2016 5:25 pm

Morace malo da se zrtvuje. Siera Tir D.O.O.  - Page 7 600337496  Siera Tir D.O.O.  - Page 7 600337496  Siera Tir D.O.O.  - Page 7 600337496
Intarder
Intarder

Broj poruka : 3655
Datum upisa : 24.02.2013
Lokacija : Marinkova Bara

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od najsporiji Čet Maj 12, 2016 5:33 pm

....kako on kaze, posao pre svega sto znaci nema veze da li je u kabini zena vozac i ona mora da prodje pravu majstorsku proveru.Kod nas se kaze da sve to mora da prodje kroz majstorske ruke ali je modernije da se kaze provera Siera Tir D.O.O.  - Page 7 634459691
najsporiji
najsporiji

Broj poruka : 20858
Datum upisa : 24.02.2013
Godina : 65
Lokacija : Svilajnac,Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Siera Tir D.O.O.  - Page 7 Empty Re: Siera Tir D.O.O.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu